Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Okların Savaşı Full izle

14-02-2012

Film Bilgileri
Okların Savaşı Full izle
3.061 hit

Kral Injo İsyanından 13 yıl sonra, Chosun Hanedanı, Çin’in Chong Hanedanı tarafından saldırıya uğrar. Na-mi adında genç bir adam, evlenecekleri gün saldırıya uğradıkları nişanlısı Su-koon ve kız kardeşi Ja-in’i bulmak için yıkık köyünden ayrılır. Onları kurtarmaya çalışırken, şiddetli bir Chung Savaşçısı olan Justinha tarafında tarafından takip edilir ve onun kötü niyetli adamlardan oluşan grubu tarafından durdurulur. Ama Na-mi’nin kardeşi köle olarak alınıp götürülmeden önce sadece bir günü vardır. Sonunda Na-mi kız kardeşini bulduğunda, Junhista aralarına gelir ve en iyi iki savaşçı arasında çetin bir mücadele başlar. Çin filmi deyip geçmeyin. İzlemezseniz pişman olursunuz.. İyi seyirler.

Okların Savaşı 2011 izle, War Of The Arrows Full izle, Okların Savaşı hd izle, Okların Savaşı filmini izle, Okların Savaşı filmi full izle

Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Okların Savaşı Full izle "
 1. okannn 17 Şubat 2012, 18:37 -

  senkron oturmamış ingilizceniz yoksa boşa izlemeyin

 2. xstatic 25 Şubat 2012, 20:00 -

  film güzel ama atl yazı senkronu çok kötü..Bilginize…

 3. mustafa 25 Mart 2012, 09:52 -

  Buradan MERMAİD52’ye sesleniyorum.. senin yapacağın çevirinin….. gözünü sevim. Bırak sen bu çevirmenlik işini.. Arkadaşlar ingilizceniz varsa izleyin yoksa çeviri part 1 den sonra alakasızdır bilginize. film güzel..

Filmi izle, Film izle, hd film izle, hd izle, full izle, indirmeden izle
 • Facebook
 • Twitter
 • Rss