Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Ninjanın İntikamı (Türkçe Dublaj) Full izle

31-08-2011

Film Bilgileri
Ninjanın İntikamı (Türkçe Dublaj) Full izle
11.063 hit

Ninja Assassin dünyanın en ölümcül suikastçilerinden olan Raizo yu (Rain) konu alıyor. Raizo, çocukken, varlığı bile bir söylence olarak kabul edilen gizli örgüt Ozunu Klanı tarafından sokaklardan alınıp bir ölüm makinesi olmak üzere eğitilmiştir. Arkadaşının klan tarafından acımasızca öldürülmesini bir türlü unutamayan Raizo, örgütten kaçar ve ortadan kaybolur. Şimdi intikamını almak için hazırlık yaparak beklemektedir. Berlin’de, APT ajanı Mika Coretti (Naomie Harris) birçok siyasi cinayeti Uzak Doğu’daki bir yeraltı örgütüne bağlayan yüklü bir para davasıyla karşılaşır. Amiri Ryan Maslow un (Ben Miles) emirlerini hiçe sayan Mika, cinayetlerin ardındaki gerçeği öğrenmek için çok gizli dosyaları karıştırmaya başlar. Araştırmaları onu hedef hâline getirir ve Ozunu Klanı onu öldürüp sonsuza dek susturması için Takeshi’nin (Rick Yune) liderliğinde bir suikast ekibi gönderir. Raizo, Mika yı saldırganların elinden kurtarır, ama Klan ın, ikisi de ölene dek durmayacağını bilmektedir. Kendilerini Avrupa sokaklarında bir kedi-fare oyunun içinde bulan Raizo ve Mika, hayatta kalmayı umuyorlarsa birbirlerine güvenmek ve sonunda ulaşılmaz Ozunu Klanı nı alt etmek zorundadırlar. Ninjanın İntikamı (Ninja Assassin) Aksiyon filmini sitemizden türkçe dublaj tek parça olarak izleyebilirsiniz. filmitekparcaizle.com Keyifli seyirler.

Ninjanın İntikamı izle, Ninjanın İntikamı full izle, Ninjanın İntikamı türkçe dublaj izle, Ninjanın İntikamı filmi izle, Ninjanın İntikamı filmini izle, Ninjanın İntikamı 2009 izle, Ninja Assassin türkçe dublaj izle

Benzer Filmler
5 yorum bulunmaktadır: " Ninjanın İntikamı (Türkçe Dublaj) Full izle "
 1. emin atan 01 Eylül 2011, 11:44 -

  bu filmi buraya yanlış koymuşsunuz filmin afişi ve konusu ninja assasin ama film tamamen bambaşka ve saçma sapan bir şey,filmi ekleyen efsane arkadaş bunu nasıl gözünden kaçırdın acaba.

 2. Burak 01 Eylül 2011, 14:05 -

  efsane bu yanlış flim kardeşim düzeltirseniz iyi olur

 3. Efsane 01 Eylül 2011, 21:16 -

  Film afişini yalnış eklemişim özür dilerim arkadaşlar.

 4. Mert 02 Eylül 2011, 11:12 -

  Yanlış Flim burdaki flimin adı Asassin Afişteki Flim ise Ninja Assasin :S

 5. emin atan 03 Eylül 2011, 17:38 -

  efsane arkadaşım filmin konusuyla film farklı yazdığın konu ninja assassin’e ait.konuyu değiştirirsen o.k.

Filmi izle, Film izle, hd film izle, hd izle, full izle, indirmeden izle
 • Facebook
 • Twitter
 • Rss